Beni Dinle

Algı Yönetimi Uzmanı Aydın Serdar Kuru

1-aydinserdarkuruson.jpg

Aydın Serdar Kuru, 1975 İstanbul doğumlu, 9 Eylül Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünden mezun. Akademik çalışmalarında Amerikan başkanları John F. Kennedy ve Bill Clinton’ın siyasi kariyerlerini inceledi. Üniversite ve Türk Amerikan Derneği'nde aldığı yabancı dil eğitimlerini başarıyla tamamladı. 1998'de Amerikan Filolojisi alanında filolog unvanı aldı. 1995-1997 arasında WEIDER şirketinin Türkiye yapılanmasında üst düzey yönetici olarak çalıştı. 1999-2001 arası subay olarak Kara Kuvvetleri Lisan Okulu'nda İngilizce öğretmenliği, tercümanlık ve NATO tatbikatları gibi görevlerde bulundu. 2001-2007 yıllarında Sosyal Psikoloji, Algı Yönetimi, Siyasi Tarih ve İstihbarat üzerine yoğunlaştı, bu konularda makaleler ve iki kitap yazdı. ABD merkezli International Coaching Federation (ICF) bünyesinde ACC unvanını aldı ve yönetici koçluğu yapmaktadır. Algı Yönetimi alanında Türkiye'nin önde gelen uzmanlarından biridir. Algı Yönetimi alanında kurumsal ve kişisel eğitimler vermektedir. 2007 yılından beri Ege Üniversitesi bünyesinde görev yapmaktadır. Algı Yönetimi üstüne yayınlanmış kitapları : Zihin Tetikçileri Propaganda ve Algı Yönetimi, Zihin Tetikçileri & Algı Yönetimi ve Gerçekler. Aydın Serdar Kuru algı yönetimi alanındaki yeteneği , çok yönlü birikimi , kendine özgü yöntemleri , özgün fikirleri , güçlü iletişimi , vizyonu gibi özelliklerinin yanında pozitif enerjisi ve karizması ile dikkat çekmektedir. Aydın Serdar Kuru tüm bu nitelikleriyle gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

Sosyal Medya üzerinden ağırlıklı olarak Kişisel Gelişim ve Algı Yönetimi üstüne paylaşımları bulunmaktadır.

2-esrakaragulle.jpg

Çocuklar “Bubu Türkan Saylan’ı Anlatıyor” İsimli Kitaba Koştu!

İzmir Kitap fuarı’nda Doğan Yayıncılık standında kitaplarını imzalayan Yazar Esra Karagülle çocukların gözdesi oldu. Bir yandan kitap imzalayan yazar bir yandan da Türkan Saylan ve Bubu hakkında minik okurlarıyla uzun uzun sohbet etti. Kitabı önceden okuyan bir kısım minik okurlarda devamı ne zaman gelecek diye sormadan duramadılar. Bol bol resim çektirdiler. Türkan Saylan’ın gerçek köpeği olan Bubu, Saylan’ın vefatından sonra depresyona girmiş ve çok kısa süre içinde aramızdan ayrılmış. Neşeli, heyecanlı, sevgi dolu Bubu’nun gözünden Saylan’ın hayatına tanık oluyoruz. Ayrıca kitabın yazar telif hakları ÇYDD “Anadolu’da Bir Kızım Var Öğretmen Olacak” pojesine gidiyor. Daha sonra İstinye Park Penguen kitapevi’nde imza günü olan yazar orada da söyleşi yaptı ve çocukların sorularını cevapladı. Esra Karagülle 3 Aralık tarihinde Antalya Kitap Fuarı’na katılacak.

3-esrakoksal.jpg

Özel Etkinlik ve Protokol Sunumlarının Başarılı İsmi Esra Köksal İkinci Kitaba Hazırlanıyor

10 yıldır sunuculuk deneyimi olan ve medyaya muhabirlik ardından haber spikerliği ile devam eden Esra Köksal Son 1 yıldır kendi işini yapmaktadır. Freelance sunuculuk yapan Esra Köksal özellikle özel etkinlik ve protokol sunumlarının aranan ismi konumundadır. Bunun yanı sıra yazarlık yönü de olan Esra Köksal 2019 yılında Gurbet Kuşları Zübeyde isimli kitabını çıkarmıştır. Simdi ikinci kitap hazırlıklarını sürdürmektedir. Çok yakında Esra Köksal’ın ikinci kitabı raflardaki yerini alacak.

4-ozge-safak-kapak-horz.jpg

Özge Şafak’ın Son Çalışması ''BENİ DİNLE''

Avusturyalı aranjör Mario Veraci ile çalışan Özge Safak, sözü ve bestesi kendisine ait olan, klibini Viyana’da Aziz Erol’un çektiği “Beni Dinle” teklisini 4 ağustos günü dinliyicileriyle buluşturdu! Şarkı dinleyenlerin büyük beğenisini kazanmayı sürdürüyor.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.