“Bölgesel güç olmak için çalışıyoruz”

“Bölgesel güç olmak için çalışıyoruz”

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, “ Topluluğumuzun 72.yaşını kutlamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz" dedi.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, “Dedemiz Durmuş Yaşar’ın 1927 yılında boya ticaretiyle başladığı işimiz, babamız Selçuk Yaşar’ın boya işini büyütmesi, gıda, içecek başta olmak üzere farklı alanlara yatırım yapmasıyla gelişti. Bugün 72. yaşını kutlayan Yaşar Topluluğu ülkemize çok değerli marka ve ürünler kazandırdı. Öyle ki  markalarımız bölgesel güç olma yolunda hızla ilerliyor. 


Topluluğumuzda 5 ila 30 kıdem yılını tamamlayan yöneticilerimizi alkışlarken Topluluğumuzun bugünlere başarıyla ulaşmasında emeği olan, geçmişte ve bugün aynı hedefe birlikte koştuğumuz tüm yönetici ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, nice yılları birlikte kutlamayı diliyorum.” diye konuştu. 

Yaşar Holding İcra Başkanı Dr.Mehmet Aktaş; “Bugün Topluluğumuzun 72. gurur yılını kutluyoruz. Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar’ın vizyonuyla büyüyen Topluluğumuzun bu yıl sonunda %15 büyümeyle 5,1 milyar TL konsolide ciroya ulaşmasını hedefliyoruz. Son 5 yılda gerçekleştirdiğimiz 800 milyon TL’lik yatırımın önemli bir kısmını son 2 yılda hayata geçirdik. Pınar Süt Şanlıurfa fabrikası, endüstri 4.0 gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirilen son teknolojiye sahip Pınar Su Bursa/Uludağ fabrikası, Dyo Boya Turgutlu toz boya fabrikası, İstanbul’da yapımı devam eden Yaşar Birleşik Pazarlama Depo ve Lojistik Merkezi ve Manisa Turgutlu’da yapımı devam eden Çamlı Yem fabrikası  son beş senede gerçekleştirilen önemli yatırımlarımız arasında yer aldı. 2018 yılı da yatırımlarımızın meyvesini alacağımız, büyümeyi sürdüreceğimiz, insan kaynağımızı geliştirmeye devam edeceğimiz, sürdürülebilirliği her boyutunda destekleyeceğimiz ve faaliyetlerimizde öne çıkaracağımız bir yıl olacak.” dedi.

Kuruluş yıldönümü kutlama ve hizmet onurlandırma töreni geleneğini sürdüren Yaşar Topluluğu 72’inci kuruluş yıldönümünü Çeşme Altın Yunus Oteli’nde gerçekleşen törenle kutladı. Yaşar Topluluğu yöneticilerini “daha sağlıklı bir yaşam için” temasıyla bir araya getiren ve yaşamın temeli olan sağlık konusunun vurgulandığı toplantı sonrasında Yaşar Topluluğu için bir gelenek olan hizmet onurlandırma töreni gerçekleştirildi. Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı’nın da 30 kıdem yılını tamamlayarak kıdem sertifikası almaya hak kazandığı törende Topluluk’ta 5, 10, 15, 20, 25 ve 30 kıdem yılını tamamlayan 38 yöneticiye sertifika verildi. 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.