Çalışanını seven çalışanıyla sevinen Başkan Yetişkin!

Ülkenin yaşadığı ekonomik durum belli.

Ülkenin içinde yaşayan insanlar kadar, kurumların yaşadığı ekonomik durum da ortada.

Hal böyle olunca, insanlardan da, kurumlardan da tek beklenen şey; iyi şeyler duymak, iyi şeylerin olduğuna dair haberler yapmak, iyi şeylerle insanların mutlu olduğunu görebilmek.

Geçtiğimiz günlerde Seferihisar’da, Seferihisar Belediyesi’nde kelimenin tam anlamıyla, iyi şeyler, mutlu şeyler ve buna bağlı da iyi haberler oldu.

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, belediye çalışanları için bankalarla görüşerek, en iyi promosyonu buldu ve belediye çalışanı personele miktarının değil, böylesi zor günlerde olmasının büyüklüğü tartışılmaz maddi destek verdi, desteğin ulaşmasını sağladı.

"Seferihisar’a en iyi şekilde hizmet etmek için varız. Bunu da, mesai arkadaşlarımla birlikte yapıyoruz" diyen Seferihisar Belediye Başkanı Yetişkin’in, geçtiğimiz seçimlerde Seferihisarlılar tarafından görevine devam etmesi gerektiği konusunda çıkan seçim sonuçları da gösteriyor ki, hiçbir şey tesadüf değil.

Seçildiğiniz yerde belediye başkanlığı yaparken, sadece yaşadığınız yerde yaşayan insanları değil, bütün canlıları düşünerek hareket ederken, aynı şekilde düşünen ve hareket eden mesai arkadaşlarına da sahip olmayı başarmak zorundasınız.

Başkan İsmail Yetişkin bunu başarmış durumda.

Ekibiyle birlikte 5 yıl hizmet ettiği Seferihisar’da, bir beş yıl daha hizmet etmesi istendi ve istendiği seçim sonuçlarıyla kendisine tebliğ edildi.

Hangi kurum olursa olsun, özel veya resmi kurum fark etmez, bir yerde başarı ve mutluluk varsa o işin içinde ekip olma, birlikte çalışma, birlikte düşünme ve birlikte mutlu olma vardır.

Başkan Yetişkin, Seferihisar’da belediyenin bütün personeliyle birlikte hizmet ederek hemşerileri için üretim gücünü gösterirken, aynı zamanda birlikte hareket ettiği, düşündüğü insanları da düşünmeden, düşünemeden başkanlık yapmadığını gösterdi.

Özellikle birilerini eleştirmek için gündem olmamak kaydıyla, bir çok belediyede çalışanların maaşları almama veya eksik alma, işten olma, çalıştıkları birimlerden olma gibi sıkıntıların yaşandığını düşününce de Başkan Yetişkin’i bu maddi desteğinin oluşmasındaki gayreti ve düşüncesi için alkışlamak gerekiyor.

Ama şunu da belirtmek gerekiyor ki Seferihisar Belediyesi’nde çalışan bütün herkesin de, kendileriyle bu kadar uyumlu, bu kadar özverili ve bu kadar kendilerini düşünen bir başkana sahip oldukları için şanslı hissetmeleri gerekiyor.

Alkış ve şans bir kenara, Başkan İsmail Yetişkin ve ekibini maddi ve manevi olarak bu kadar uyumlu oldukları için de örnek belediyecilik olarak göstermek gerekiyor.

Herkesin mutlu olduğu yerlerde, herkesin ortak olduğu başarı vardır!

gg8ev3cwwaarvpd.jpg

gg8ev28woaa-yjg.jpg

gg8ev3cwiaa30z5.jpg

ismail-yetiskin2.jpg

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.