MHP İzmir teşkilatı seçim çalışmalarını hızlandırdı

MHP İzmir teşkilatı seçim çalışmalarını hızlandırdı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı tüm milletvekili adayları ile saha çalışmalarını sürdürüyor.

MHP İzmir İl Teşkilatı hazırladığı milletvekili adayları çalışma programı ile otuz ilçede faaliyetlerini sürdürüyor. Milletvekili adayları gruplar halinde ilçelerde ziyaret ve toplantılara katılırken İl Başkanı Veysel Şahin ve il yönetim kurulu üyeleri de saha çalışmalarını planlıyor.

mhpizmiradaylar-6.jpg

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Veysel Şahin, “Hem konularının uzmanı, hem de hemşehrilerimizle bütünleşmiş adaylarımızla sahadayız. İşçimizle, köylümüzle, esnafımızla, memurumuzla, emeklimizle ve gençlerimizle kol kola 14 Mayıs zaferine doğru yola çıktık. Hemşehrilerimizle birlikte 2023 Lider Ülke Türkiye Hedefine koşar adım ilerliyoruz. Türk milliyetçileri olarak Atatürk’ün çağdaş uygarlık hedeflerinden sapmadan Türk Yüzyılına doğru koşuyoruz. Adaylarımızın hepsi sahada gece gündüz demeden çalışıyor. Çok güzel haberler geliyor” İfadelerini kullandı.

mhpizmiradaylar-2.jpg

İl Başkanı Şahin, “İzmir’deki bütün dava arkadaşlarımız ve adaylarımızla birlikte Türk Yüzyılına doğru azim ve kararlılıkla yürüyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte iftardan sahura, gündüzden akşama kadar seçmenlerimizle birlikteyiz. Ramazan bayramımızdan sonra hazırladığımız programlar daha farklı içerik ve mesajlarla dolu olacak, şimdiden bunları planlıyoruz” dedi.

mhpizmiradaylar-1.jpg

"İZMİR BİZİ ÇOK İYİ ANLIYOR"

Adaylarının İzmir’de büyük bir teveccühle karşılaştığını da sözlerine ekleyen İl Başkanı Şahin, “Adaylarımızın İzmir’in genelinde karşılaştığı manzara, biletlimizin bizi bağrına bastığının ve çok iyi anladığının nişanesidir. Partimizin ve Cumhur İttifakının 14 Mayıs Seçimlerinden Zaferle çıkacağının müjdesini insanımızın gönlünde ve gözünde görüyoruz. Adaylarımızın gayretlerine, çalışma arkadaşlarımın disiplin ve özverisine teşekkür ediyorum. Asıl önemlisi de en çok bizi anlayan ve bağrına basan hemşehrilerime de gösterdikleri teveccüh için müteşekkirim” açıklamasını yaptı.

mhpizmiradaylar-4.jpg

"ADAYLARIMIZLA İLÇE AYIRMIYORUZ"

Her ilçede aynı özveri ve disiplinle çalışma yapacaklarını da vurgulayan MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “İzmir’in sorunlarından tutunda Ülkemizin atılımlarına kadar her alanda söyleyecek çok sözümüz var. Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin Millet ve Devlet hassasiyetinden bir adım bile ayrılmadan otuz ilçemizde aynı dikkatle çalışma yürütüyoruz. Her insan bizim için önemlidir. Hiçbir hemşehrimizden vazgeçmeden tüm adaylarımızla sahadayız” dedi.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.